Marina ndryshon ngjyrën e flokëve për herë të parë, shihni ndryshimin e moderatores

0

Marina Vjollca ka ndryshuar look dhe debutimin e pamjes së re e bëri në puntatën e radhës të ‘Klanifornia’. Ajo ka errësuar flokët dhe duket shumë e bukur, një ndryshim goxha i madh nëse krahasohet me imazhin si bjonde që ka pasur për shumë kohë.

Me shumë gjasa ky ndryshim ka ardhur prej shtatzënisë, por me siguri do shërbej si frymëzim për shumë vajza që e ndjekin Marinën. Ngjyra renditet edhe mes trendeve të vjeshtës së këtij viti.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here