Mbeti jashtë qeverisë “Rama II”, ja mesazhi i prekës i Kodhelit për ushtarakët

0

Mimi Kodheli, ish-ministrja e Mbrojtjes ka bërë një mesazh prekës në FB për Forcat e Armatosura pasi kryeministri Rama e la jashtë kabinetit duke e zëvendësuar me Olta Xhaçkën.

“Nuk do të gjej dot fjalët e duhura (e megjithatë do të vazhdoj të flas a shkruaj, sa herë që kjo mundësi të më jepet) për t’ju përshëndetur e falenderuar të gjithëve një e nga një, ju gratë dhe burrat nën uniformë.

Unë thjesht dhe vetëm mbetem krenare për Forcat e Armatosura të Shqipërisë! Ju falenderoj për shërbimin që i jepni Atdheut!”, shkruan ajo.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here