Mësoni si do jetë moti për ditën e sotme

0
4

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qendrën, por vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës shtojnë vranësirat në të gjithë vendin, ndërsa reshje do ketë në zonat malore kryesisht jug dhe skaji verior.

Temperaturat e ajrit rriten sërish në vlerat minimale dhe maksimale duke luhatur vlerat ditore nga -1°C mëngjesi deri në 17°C mesdita.

Era do fryjë e lehte dhe mesatare me shpejtësi deri 45 km/h nga drejtimi Lindor -Verilindor duke krijuar brigjet detare dallgëzim 4 ballë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here