Ministrja Xhaçka takon homologun kosovar

0

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka priti sot në një vizitë zyrtare, Ministrin e ri të sapozgjedhur të Forcës për Sigurinë e Kosovës, Rrustem Berisha dhe delegacionin që e shoqëronte atë.

Në takimin dypalësh, Ministrja Xhaçka e uroi homologun e saj për detyrën e re dhe shprehu sigurinë se Ministri Berisha do të jetë një avokat i denjë i aspiratave të Kosovës për integrimin euroatlantik.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here