Nga Milano në krye të klubit sportiv Tirana, rrëfimi i Deborah Keçit / Fit Station nga Cenkuela Hasa

0
31

Deborah Keçi është drejtuesja e Klubit Sportiv Tirana!

Vajza nga Durrësi, një ish notare, e cila u kthye në atdhe pas studimeve në Milano ka rrëfyer për jetën e saj në kryeqytet, sfidat në krye të drejtimit të sporteve për emisionin FitStation me Çenkuela Hasën.

Në lidhje se çfarë do të bente ndryshe për sportin në Shqipëri Deborah u shpreh se infrastruktura është një çështje që do të marrë vëmendjen maksimale dhe zhvillime i klubeve zinxhir.

Por mbrëmjen e djeshme ne mësuam dhe për jetën e saj jashtë zyrës.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here