“Nuk do ta zbuloni asnjëherë”, e vërteta që fsheh Kejsi dhe Stresi

0
7

Stresi e ka vendosur që për ndarjen me Keisin nuk e ka në plan të flasë dhe ne skemi për ta zbuluar asnjëherë se çka ndodhur mes realisht mes tyre.

Edhe në rubrikën e emisionit “Ndaje ose digju” në “Shiko kush Luan”, Stresi ka preferuar të pijë raki, sesa të tregojë të vërtetën e kësaj historie.

Ai ka zgjedhur pa u menduar Kejsin. Pra, sido që ka shkuar historia mes tyre, Stresi e ka tatuazh në zemër Kejsin.

“Nuk do ta zbuloni asnjëherë”,-ka thënë Stresi. Mirëpo, në një rubrikë tjetër, Stresi është pyetur se mes disa personazheve të famshëm (mes tyre me qëllim edhe Kejsi), kë e ka tatuazh në zemër. Ai ka zgjedhur pa u menduar Kejsin./bw

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here