Nuk ka më vend për dyshime, Jonida Maliqi dhe Romeo e konfirmojnë lidhjen e tyre publikisht

0
4

Për muaj të tërë, e mbajtën të fshehtë lidhjen e tyre. Por tani, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë vendosur të dalin hapur siç nuk e prisnim!

Çifti më i ri i showbiz-it janë puthur bë puntatën e parë të emisionit “Treshat” në “Vizion Plus”. Jonida është e ftuar dhe gjatë intervistës, Bora Zemani e ngacmon nëse beson tek dashuria e vërtetë dhe pastaj… Sa hap e mbyll sytë…

Është marrëdhënia dashurore e parë publike e këngëtares, e cila ka parapëlqyer ta mbajë gjithmonë super të rezervuar jetën personale.
Maliqi u divorcua nga bashkëshorti i saj i parë në 2017-ën, pas 17 vitesh me të. Nga martesa me biznesmenin Jonida Maliqi ka një djalë 8 vjeç.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here