Nusja i thotë jo buqetës me lule dhe zgjedh…

0

Paige poses with her three bridesmaids with the unusual baked bouquet

Lulet e dasmës janë parë si një nga zgjedhjet më delikate për ditën e martesës, por një grua nga Australia i ka habitur të gjithë me buqetën e saj të çuditshme.

Paige Kirk nga Sidney i befasoi të gjithë më një buqetë të mbushur me ëmbëlsira. Ajo sëbashku me burrin e saj Steve e panë këtë gjë si diçka zbavitëse.

The four doughnut bouquets are laid out

Pavarësisht nga pamja e buqetës ata i rezistuan ngrënies së buqetës me ëmbëlsira.

Buqeta iu dhurua një konkursi për buqetat më të bukura për një kompani e cila po krijonte alternativa të reja për lulet që bëhen dhuratë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here