“O plehrë, ti do varur me kokë poshtë”, komentuesit shpërthejnë kundër vrasësit në Bathore

0
92

TIRANË

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Bathore, ku shtetasi Agron Tanushi vrau ish-kunatën Jetmira Hasani.

Tanushi ka ekzekutuar me armë zjarri Jetmira Hasanin, brenda në banesë.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur për motive pronësie, ndërsa bëhet me dije se ish kunata po bënte gati plaçkat që të ikë nga banesa.

Autori Agron Tanushi ka ikur menjëherë pas ngjarjes dhe është shpallur në kërkim nga policia.

Në lidhje me këtë ngjarje të rëndë që ka tronditur opinionin publik,  kanë reaguar qytetarë të ndryshëm.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here