Pak para seancës/ Rama takim me Ruçin, Ballën dhe ministrat e rinj

0

RAMA-RUCI-BALLA

Kryeministri Edi Rama pritet të prezantojë sot programin e qeverisë për mandatin e dytë 2017-2021. Por përpara seancës plenare, që pritet të nisë në orën 10:00, Rama ka zhvilluar një takim me kryetarin e zgjedhur të Kuvendit Gramoz Ruçi, kryetarin e grupit parlamentar Gramoz Ruçi dhe ministrat e qeverisë së re.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here