Panik në Kinë, vendi goditet nga tornado (Video)

0

Një video e publikuar nga transmetuesi shtetëror i kinës CCTV tregon qytetin Foshan nën trysninë e një tornadoje.

Qyteti në jug të vendit kaloi disa çaste paniku teksa makinat, ndërtesat dhe infrastruktura u dëmtuan.

Në video është kapur dhe momenti kur një çati është shkulur nga ndërtesa dhe kabllot e energjisë elektrike u këputën.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here