Parashikimi i motit për nesër, e diel 10 nëntor

0
4

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë ditës do të jetë me vranësira dhe rreshje shiu në të gjithë vendin, KU me intensive rreshjet e shiut parashikohen të jenë në skajin Jugor dhe Verior. POR duke filluar nga mesdita dhe orët e pasdites kushtet atmosferike do të përmirësohen gradualisht.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë ulje në mëngjes dhe në mesditë duke u luhatur nga 2°C deri në 18°C.

Era do fryjë mesatare në tokë deri e fortë në det me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke krijuar në det  dallgëzim 4 ballë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here