Parashikimi i motit për nesër, e mërkurë 29 janar

0
1

E mërkurë, 29 janar 2020

Moti do të jetë me vranësira të dendura dhe rreshje shiu dhe rrebeshe në zonën Veriperëndimore. Në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi deri në 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rrijte të lehtë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  3/12°C

Zonat e ulëta  9/16°C

Zonat bregdetare 11/15°C

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here