Parashikimi i motit për nesër, ja kur do të kemi reshje dëbore

0
2

Sipas MeteoAlb: Vendi ynë në orët e para të ditës do të jetë me vranësira dhe rreshje shiu në pjesën më të madhe, POR në zonat Veriore dhe Verilindore do të ketë rreshje dëbore. Pasditja dhe orët e mbrëmjes parashikohen të përmirësojnë  kushtet atmosferike në territor.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë ulje në mëngjes dhe në mesditeë duke u luhatur nga -1°C deri në 15°C.

Era do fryjë lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det  dallgëzim 2 – 3 ballë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here