Parashikimi i motit për sot

0
4

Sipas MeteoAlb: Vendi ynë vijon të jetë me vranësira dhe rreshje shiu që në orët e para të mëngjesit, ku më të fokusuara shirat do të jenë në zonat Jugore. Ndërsa duke filluar nga mesdita dhe në orët vijuese parashikohet përmirësim i lehtë dhe gradual i kushteve atmosferike.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, POR do të ulen në mesditë duke u luhatur nga 5°C deri në 20°C.

Era do fryjë lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here