Parashikimi i motit për sot

0
8

E enjte, 23 janar 2020. Parashikimi sipas IGJEUM

Sot (e enjte, dt.23) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Sot(e enjte, dt.23) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 3 / 13 °C

në vendet e ulëta: 1 / 13 °C

në vendet malore: -1 / 9 °C

ERA

Nesër (e enjte, dt.23) pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here