Pas disa ditësh “qetësi”, dy raste të reja me koronavirus në Fier. Dalin detajet, kontakte të farmacistit të infektuar

0
4

Pas disa ditesh “qetesi”, e nderkohe qe eshte shpallur zone e gjelber, konfirmohen dy raste te reja me koronavirus ne Fier.

Gazetarja e “Panorama” ben me dije se dy rastet e reja jane kontakte te farmacistit te infektuar ne kete zone, pasi banojne ne te njejten lagje.

Ata janë një çift bashkëshortësh rreth moshës 60 vjeç. Ne familjen e tyre jane edhe dy djem, 22 dhe 25 vjec, te cilet kanē rezultuar negative.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here