Përmbytet anija, 19 të vdekur dhe 31 të zhdukur

0

Aksident detar në Indi, 19 të vdekur, 31 të zhdukur

Në aksidentin detar që ndodhi si pasojë e përmbytjes së një anije në lumin Yamun në Indi, ka bërë që të humbin jetën 19 persona ndërsa 31 të tjerë raportohen të zhdukur.

Zyrtari i sigurimit, Ram Kumar ka deklaruar se në orët e mëngjesit anija u përmbyt pranë Baghpat. Për fat të mirë 10 persona kanë arritur të notojnë deri në breg.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here