Përplasen dy makina në Lezhë, raportohet për të plagosur

0

Mbrëmjen e sotme është regjistruar një aksident në Lezhë. Mësohet se dy automjete janë përlasur me njëra-tjetrën në pranë kryqëzimit të Rrilës.

Për shkak të përplasjes së fortë, dyshohet se kanë mbetur të plagosur disa persona, ndërsa ende nuk është saktësuar numri i të lënduarve.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here