Plagosje me armë zjarri në një pikë bastesh në Elbasan

0

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. 

Sipas informacioneve të para mësohet se ngjarja në fjalë ka ndodhur tek turizmi i vjetër, në një pikë bastesh sportive, në lagjen ‘Beqir Dardha’.

Burime për ‘BalkanWeb’ pohojnë se i plagosuri, një djalë i ri emri i të cilit nuk është bërë i ditur, por sipas informacioneve nga vendi i ngjarje ai është paraqitur në Kirurgjinë e Spitalit të Elbasanit me një plagë në këmbë. 
 
Dyshimet e para flasin për një plagosje pas një konflikti mes disa personave, ku një prej tyre ka qëlluar me armë zjarri dhe më pas është larguar prej aty. Sakaq, policia ka identifikuar autorin, ndërsa është vënë në ndjekje të tij. 

Deri më tani nuk dihen detaje rreth ngjarjes.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here