Rama e nis ditën me ndryshime në Librazhd

0

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me qytetin e Librazhdit. Ai ka publikuar disa foto nga ndryshimi që i është bërë qytetit në kuadër të projektit të rilindjes urbane, ndërsa uron ndjekësit për një ditë të mbarë.

“MIRËMËNGJES ??
dhe me këto pamje nga rilindja urbane në Librazhd ju uroj një ditë të mbarë??”, shkruan Rama.

Por megjithëse ka komentues që vlerësojnë ndryshimin e qytetit, ka nga ata që i kujtojnë se ka me qindra rrugë në gjendje të rëndë.

“Janë me qindra segmente rrugësh në gjendje katastrofale, postojeni edhe ata…”, shkruan një komentues.

Rama fb

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here