Rama nxjerr videon dhe ‘shigjeton’ opozitën: Edhe të vdekurit i trazojnë me luftën e tyre qorre për pushtet

0
14

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga spitali i ri i fëmijëve në Durrës, ndërsa nuk ka kursyer ironi për sulmet e opozitës sa i takon pandemisë së COVID-19.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se opozita ‘trazon dhe të vdekurit me luftën e tyre qorre për pushtet’.

MESAZHI I RAMËS
MIRËMËNGJES 😊
dhe me këto pamje nga Spitali i ri i Fëmijëve #Durrës🏥⭐️ ku shihet qartë dallimi mes errësirës që trashëguam, prej atyre që edhe të vdekurit i trazojnë me luftën e tyre qorre për pushtet dhe ambicies tonë, për shëndetësinë e #ShqipërisëqëDuam🇦🇱 ju uroj të gjithëve një të dielë të mbarë🙏🏼

 

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here