Rama publikon videon: Dardha, destinacion turistik plot gjallëri

0

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë mëngjes ta nisë me disa pamje nga fshati turistik i Dardhës në Korçë.

Përmes një video në ‘Facebook’, kreu i qeverisë iu uron një fundjavë të qetë ndjekësve të tij.

MESAZHI I RAMËS
MIRËMËNGJES 😊
dhe me Dardhën, e cila tanimë është një destinacion turistik plot gjallëri, ju uroj një fundjavë të qetë🙏
#BeautifulAlbania🇦🇱❤️

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here