Rama publikon videon: Rruga Rrëshen-Sheshaj në shërbim të zonës rurale dhe urbane, nxitëse e bujqësisë dhe blegtorisë

0

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar në ‘Facebook’ pamje të rrugës Rrëshen-Sheshaj.

Rama shkruan se do të ndihmojë në ndërlidhjen e zonave rurale me zonën urbane, duke synuar nxitjen e bujqësisë dhe blegtorisë.

“Mirë mëngjes! Dhe me këto pamje të rrugës Rrëshen-Sheshaj, në shërbim të ndërlidhjes së zonave rurale me zonën urbane dhe të nxitjes së bujqësisë e blegtorisë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama bashkangjitur videos së publikuar, ndërsa uron për qytetarët një ditë të mbarë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here