Rama publikon xhevahiret e Shqipërisë (VIDEO)

0

Rama fb

Kryeministri Edi Rama si çdo mëngjes vazhdon të postoj në rrjetet sociale pamjet më të bukura të Shqipërisë duke i quajtur këto si disa prej xhevahireve të vendit.

Kreu i qeverisë ka postuar një video të shkurtër të disa prej pikave turistike më të bukura të Veriut të vendit.

Bëhet fjalë për liqenin e Fierzës, Parkun Kombëtar të Thethit, Luginën e Valbonës, lumin Valbona, kalanë Rozafa në Shkodër, etj.

 
“Mirëmëngjes??dhe me këtë video mbi xhevahiret ende për t’u zbuluar të Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë”, përshëndet kryeministri Rama.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here