Rama reagon pas akuzave për prishjen e shtëpisë së Prek Cailit: Bosh se bosh u mbeti koka…

0

auto_edi-rama-620x413-640x3801498816162

Pas akzuave të forta për shembjen e kullës së antikomunistit të njohur Prenk Cali ka reaguar kryeministri i vendit, Edi Rama.

Rama me nje postim ne faqen e tij ne rrjetin social “Facebook”, i quan absurde akuzat se qenkesh ai prishesi i kulles se Prenk Calit.

Ai replikon me akuzuesit, per te cilet thote se nuk kane me derman, sajojne vete dhe shajne vete per ato qe sajojne.

Postimi i Ramës

“Unë prishësi i kullës së Prenk Calit? Bosh se bosh u mbeti koka o të shkretë që veç shani për çka sajoni vetë, s’ka derman për ju vajmedet

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here