Reagimi i parë i Getoarit pas dasmës, ja kë falenderon ai

0

Fotografia e Marina Vjollca

Getoari dhe Marina nuk kanë preferuar në ndajnë shumë nga fotot e dasmës në rrjetet sociale Ata janë treguar të rezervuar në këtë pjesë. Getoari ka thyer heshtjen duke bërë një falenderin në Instagram për të gjithë ata që e bënë më të bukur këtë ditë të rëndësishme për çiftin “Faleminderit Zotit, familjeve dhe juve që ishit pranë nesh në këto momente shumë të rëndësishme dhe të paharrueshme për ne”, shkruan Geti në llogarinë e tij në Instagram.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here