Së bashku në Sanremo, Georgina nuk lë pa i thënë dy fjalë Alketës

0
2

Alketa Vejsiu u ngjit në natën e katërt në skenën e festivalit italian Sanremo, një moment që mori shumë vëmendje si në Itali dhe në vendin tonë.

Po atë natë në skenë u ngjit edhe modelja Georgina Rodriguez, bashkëshortja e Cristiano Ronaldos.

Ndërsa sot Alketa postoi një foto me Georginën dhe shkruajti: “Me të mrekullueshmen Georginën ndamë skenën bashkë. Një bjonde, një brune, të dyja jo italiane, por e duam Italinë! Edhe Italia na deshi”.

Georgina i është përgjigjur moderatores shqiptare duke komentuar “Bukuri! Ishte kënaqësi”./newsbomb

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here