Shkodër/ Aksidentohet i riu me motorr, ndërron jetë në vendngjarje

0
2

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Shkodër, ku si pasojë një person ka ndërruar jetë.

Si pasojë e përplasjes së një motoçiklete me ndy mjete të tjera, ka ndërruar jetë shoferi i motoçikletës, shtetasi Vitor Ndoja, raporton “Balkanweb”.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 28.07.2019 në orën 17:20 në fshatin Guri Zi , shtetasi V. N. 37 vjeç, teksa drejtonte një motoçikletë është përplasur me dy mjete të tjera, për pasojë ka ndërruar jetë në vendngjarje .

Mjetet e përfshira në aksident dhe drejtuesit janë në vendngjarje dhe po kryhen veprimet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here