Shpërthen makina e parkuar në garazhin e një pallati në Tiranë, policia jep detaje

0
11

TIRANË
Një shpërthim ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, duke alarmuar banorët e zonës së Qesarakës. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, ngjarja ndodhi rreth orës 07:40, në fshatin Qesarakë.

Një mjet i parkuar në garazhdin e një pallati në pronësi të shtetasit S.N., në rrethana të paqarta dyshohet se ka shpërthyer si pasojë e lëndës plasëse, duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here