Shpërthim me eksploziv në një lokal në Elbasan

0

Policia-e-Elbasanit3

Shpërthim eksplozivi në orët e para të mëngjesit në qytetin e Elbasanit. Sipas të dhënave të para mësohet se shpërthimi ka ndodhur në një lokal në rrugën e universitetit në Elbasan, rreth ores 04:00 te mengjesit.

Pas alarmit dhe zhurmës së madhe, policia shkoi në vendngjarje. Paraprakisht raportohet vetëm për dëme materiale dhe nuk ka ende ndonje te dyshuar rreth ngjarjes.

Por sipas hetimeve te para, si raporton “BW”, policia dyshon per vendosje eksplozovi per shkak te konkurrences.

elbasan-shperthimi

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here