Shqiptari hero, hidhet ‘pa u menduar dy herë’ në ujë dhe shpëton nga mbytja të moshuarin italian (VIDEO)

0

Një shqiptar është duke u konsideruar si një hero në Itali.

Burri i quajtur Agim, ka arritur të shpëtojë jetën e një italiani të moshuar që po mbytej.

Siç shihet dhe nga pamjet e publikuara në mediat e huaja, shqiptari hidhet në ujë dhe shpëton italianin, i cili po mbahej me vështirësi pas një gardhi.

Agimi raportohet se ka mbërritur në Itali 23 vite më parë me gomone, ndërsa akti i tij ‘ka marrë’ dhënë dhe është vlerësuar në të gjithë territorin përtej Adriatikut.

 

 

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet e mëposhtme.

 

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here