“Snapchat” feston nesër 6 vjetorin

0

snapchat.jpg

Ditën e nesërme rrjeti i njohur social Snapchat ka përvjetor dhe bën 6 vite në treg.

Për këtë ditë, Snapchat ka menduar ta festojë duke shpërndarë dhurata për të gjithë, një opsion të ri që do ta keni në përdorim që nga dita e nesërme, të cilin e quan dhuarata e ditëlindjes.

“Sky Filters” do të jetë opsioni më i ri në Snapchat e cila po ashtu do të jetë edhe në versionin 3D.

Ndiqni videon për të kuptuar më tepër nga ky program.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here