Super sherr mes Klop dhe Artetës, vetëm stafi shmang kacafytjen mes dy trajnerëve (Video)

0

Liverpul-Arsenal ishte kryendeshja e kësaj jave në Premier Ligë, ku të kuqtë triumfuan me “poker” (4-0). Në minutën e 32, gjakrat u nxehën mes dy trajnerëve.

Arteta protestoi për një faull të Mane ndaj Tomijasu, gjë që nuk u pëlqye nga Klop, i cili ndërhyri. Ishte ndërhyrja e arbitrit të katërt dhe stafeve respektive që bënë të mundur që situata të mos përkeqësohej.

Të dy trajnerët u ndëshkuan me karton të verdhë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here