Tërmet i fuqishëm godet Shqipërinë, ja epiqendra

0
8

Tërmet i fuqishëm godet Shqipërinë, në orën 9:15 te mbrëmjes. Mësohet se magnituda e tërmetit ishte 5.5 ballë dhe epiqendra në Durrës.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here