Tërmet në Turqi, ja sa ballë u shënua

0
4

Një tërmet me magnitudë 3.7 ballë goditi rrethin Biga në Çanakkale të Turqisë.

Tërmeti u shënua në orën 18.54  dhe mësohet të jetë i thellë 5.65 kilometra.

Frekuenca.com

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here