Tërmeti godet jugun e Shqipërisë

0

Tërmeti godet jugun e Shqipërisë

Një tërmet i fuqishëm ka prekur pasditen e sotme Jugun e vendit.

Sipas të dhënave të para, epiqendra ka qenë në Fushebardhe, Gjirokaster, ndërsa magnituda ishte 4.1 ballë dhe me thellësi 5 KM.

Ai ka rënë rreth orës 16: 47 minuta, ku nga të dhënat e para nuk raportohet për dëme.

21849212_10211680996958027_854428658_n

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here