Tiranë, aksident pranë Kopshtit Botanik, makina përplas këmbësorin (FOTO)

0

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku si pasojë një këmbësor ka marrë dëmtime të rënda nga përplasja me makinë.

Në gazetën “Express” kanë mbërritur disa foto nga vendi i ngjarjes në zonën afër kopshtit botanik, ndërsa dëshmitarët kanë raportuar se ambulanca është vonuar.

Ne vendin e ngjarjes ne fillim kane shkuar police bashkiake dhe me pas punonjes te policise se shtetit për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here