Tjetër tërmet në vend, ja ku zhvendoset epiqendra

0
6

Një tjetër tërmet ka rënë pak më parë në Shqipëri dhe tashmë epiqendra ështe zhvendosur nga Durrësi në Vorë.

Ai ka qenë i një magnitude 3,7 rihter.

Lëkundjet e tij janë ndjerë edhe në Tiranë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here