Transformimi i tmerrshëm i aktorit të njohur të Hollywood (FOTO)

0
40

Aktori i njohur, Mark Wahlberg, ka ndarë për ndjekësit e tij fotot e ndryshimit të madh që ka pësuar fiziku i tij për filmin e ri që do të realizojë.

Ylli i Hollywood raporton se po përpiqet të fitojë sa më shumë peshë që të jetë e mundur për rolin e një boksieri që kthehet në prift në filmin “Father Stu”.

“Nga 3 javë më parë, tashmë jam kështu. Dhe kjo falë gatimeve të shefit Lawrence”, shkruan aktori 49 vjeçar në rrjetet sociale përkrah dy fotove krahasuese të tij.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here