U konfirmua! Kim Kardashian dhe Pete Davidson s’e fshehin më dashurinë as në rrugë

0

Kim Kardashian dhe Pete Davidson konfirmojnë dyshimet se janë më shumë se miq. Çifti i ri u pa në rrugët e Palm Springs duke shëtitur të kapur përdore. Fotografitë e siguruara nga Daily Mail tregojnë shumë për marrëdhënien e Kim dhe Pete, edhe pse ata ende nuk e kanë pranuar zyrtarisht.

 

Kim Kardashian dhe Pete Davidson konfirmojnë dyshimet se janë më shumë se miq. Çifti i ri u pa në rrugët e Palm Springs duke shëtitur të kapur përdore. Fotografitë e siguruara nga Daily Mail tregojnë shumë për marrëdhënien e Kim dhe Pete, edhe pse ata ende nuk e kanë pranuar zyrtarisht.

Lajmin se ata janë në një lidhje e konfirmoi gjithashtu Page Six. Kim dhe Pete u përfolën për një romancë pas disa takimeve të shpeshta që patën në vendlindjen e Davidson, New York City dhe në vendlindjen e Kardashian, Los Anxhelos.

Ata u panë për herë të parë duke u kapur për dore në një lunapark në Knott’s Scary Farm në Kaliforninë Jugore, më 29 tetor, menjëherë pas koncertit të saj “SNL”.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here