U vra bashkë me të dashurën nga ish-burri i saj që nuk pranonte lidhjen e tyre, del fotoja e të riut shqiptar

0

Personi që shihni në foto është Flonino Mërkuri është 23-vjeçari shqiptar që u masakrua me thikë nga ish burri i të dashurës, Vera Myrtaj në Itali.

Ngjarja e rëndë ndodhi para 3 ditësh në Itali. Mediat italiane raportuan se autori i dyshuar,  kreu krimin pasi nuk pranoi historinë e tyre të dashurisë, duke i vrarë me thikë dhe më pas mbyti veten me litar në vendin ku punonte.

Policia, pas një telefonate nga vajza e viktimës, e cila deklaroi se prej një dite nuk kishte mundur të lidhej më të ëmën, ka mësyrë në shtëpinë e çiftit, aty ku i kanë gjetur të pajetë.

454545454 5 770x371

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here