Udhëtimi me këtë kroçiere luksoze do t’ju lërë pa mend(FOTO)

0
3

Anija e pushimeve prej 1,3 milionë dollarësh është në mënyrë befasuese luks i plotë me fluturime të klasit të parë, apartamente dhe vela të jashtëzakonshme në Seven Seas Explorer.

Nëse keni qenë në kërkim të festës së një jete, atëherë ne mund të kemi gjetur festën më të shtrenjtë dhe më luksoze në botë.

Po flasim për apartamente luksi, hotele të mahnitshme luksoze, pista helikopterësh dhe fluturime të klasit të parë.

SixStarCruises.co.uk ka krijuar itinerarin magjepsës i cili përfshin tre tragete.

Është një udhëtim mjaft epik që përfshin 41 porte në 11 vende, por do të duhet të negociosh disa leje vjetore serioze pasi gjithë udhëtimi zgjat 123 ditë. Mjafton të shikoni pamjet e mrekullueshme për të kuptuar se për çfarë po flasim.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here