Vazhdojnë ethet në Ligën e Kampioneve me ndeshjet e gjysmëfinales

0
4

Ethet në UEFA Ligën e Kampioneve do të vazhdojnë nesër me ndeshjet e gjysmëfinales.

Ndeshja e parë e gjysmëfinales do të luhet nesër mes klubit anglez Tottenham dhe klubit holandez Ajax, e cila do të zhvillohet në Stadiumin Tottenham Hotspur.

Ndërsa ndeshja e dytë do të jetë skenë e dy gjigandëve, të Barcelonës së Spanjës dhe Liverpoolit të Anglisë. Kjo ndeshje do të zhvillohet më 1 maj të mërkurën në Stadiumin Camp Nou.

Ndeshjet kthyese do të zhvillohen më 7-8 maj./AA

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here