Veprimi i fundit i Tunës dhe Patrisit konfirmon ndarjen

0

Tuna dhe Patris kanë pushtuar mediat kohët e fundit me lajmin e ndarjes së tyre. U përfol se Tuna ishte larguar nga Prishtina, por çifti i mohoi thashethemet duke postuar foto së bashku. Megjithatë mes tyre përsëri gjërat nuk po shkojnë si duhet. “Prive” shkruan se Tuna e ka hequr sërish Patrisin nga rrjete sociale dhe ky i fundit ka bërë të njëjtën gjë. Nuk dihet nëse çifti po shkon drejt ndarjes, por këto veprimet shtojnë dyshimet se mes tyre ka shumë probleme.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here