Vetëvritet autori i krimit makabër në Palasë

0

Jorgo Zani, 31-vjeçari i cili kreu një prej vrasjeve më makabre të viteve të fundit, atë të 12–vjeçarit në fshatin Palasë, një vit më parë është vetëvrarë.

Ai ka gjetur vdekjen të martën, pasi u hodh nga kati i dytë i burgut të Krujës ku vuante dënimin.

Në një njoftim për mediat, policia thotë se 31–vjeçari është ngjitur nëpërmjet shufrës së hekurit rrufe-pritës dhe është hedhur nga tarraca e katit të dytë, duke ndërruar jetë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here