VIDEO/ Abuzuan me të miturën 15- vjeçare, roja i shkollës dhe një prej bashkëpunëtorëve ‘kokë ulur’ para Gjykatës

0
3

Abas Doku dhe një prej të rinjve që bashkëpunoi për të abuzuar të miturën 15- vjeçare janë paraqitur sot para Gjykatës së Tiranës.

Kokë ulur të dy qëndrojnë në bankën e të akuzuarve për abuzimin seksual për mbi një vit me 15- vjeçaren e cila jetonte në Babrru.

Abas Doku abuzonte me të miturën që kur ishte roje shkolle aty ku studionte dhe vajza, më pas e përndiqte, e ka dhunuar dhe e ka përdhunuar duke i regjistruar edhe video intime për shantazh.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Prej kohësh e mitura e mbante sekret përdhunimin dhe shantazhin derisa disa ditë më parë vendosi të bëjë kallëzim teksa Policia reagoi duke shoqëruar Abas Dokun por duke zbuluar edhe 3 të rinjtë bashkëpuntorë.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here