VIDEO/ Fëmija refuzoi të ulej në karrocë, vini re si edukatorja rreh të voglin në ambjentet e kopështit

0
1

Pamjet që shihni vijnë nga një kopsht në Prishtinë, ku edukatorja dhunon një fëmijë, vetëm se ky i fundit refuzon që të ulet në karrocë. Ka qenë vet nëna e fëmijës ajo që ka bërë publike rastin, ndërsa ka postuar dhe videon në rrjetet sociale.

Ajo u ka bërë thirrje prindërve që mos t’i dërgojnë fëmijët në këtë kopsht.

“Doja t’ju informoja për abuzimin e fëmijëve në kopshtin e fëmijëve “Kembrixh”, nëse dikush ka dërguar ose po mendonte të dërgonte fëmijët e tyre atje. Më poshtë video është se fëmija im është rrahur nga dado, sepse ai nuk dëshiron të ulet në karrocë. Ju lutem ndajeni këtë video, në mënyrë që njerëzit të jenë të vetëdijshëm për atë që ndodh atje !!!”, ka shkruar ajo./bw

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here