Video-skandali i Denis Himcit me studenten, pedagogu dërgohet me urgjencë në spital

0
2

Pedagogu që u shfaq në video-skandalin e transmetuar në emisionin Stop është shtruar me urgjencë në pavionin e kardiologjisë në QSUT.

Faxweb.al ka mësuar se pas inskenimit të ngjarjes me studenten, pedagogur Denis Himçi ka pasur shqetësime në zemër dhe është dërguar në spital me urgjencë.

Dyshimet janë se shkak i sëmundjes ka qenë tensioni i lartë arterial që mund të ketë pasur pedagogu.

Himçi u shfaq në videon e transmetuar duke i premtuar një studenteje, që kishte ngelur në disa provime, se do t’a ndihmonte të kalonte, por i kërkonte favore seksuale në shkëmbim të ndihmës.

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here