Videoja bëhet virale/ Habit 7-vjeçari, reciton përmendësh 2800 vargje poezi të Gjergj Fishtës

0
1

Është vetëm 7-vjeç dhe i ka habitur të gjithë përmes videos që po bëhet virale në rrjet pasi Nikoll Prendi reciton përmendësh plot 2800 vargje poezi të At Gjergj Fishtës.

7-vjeçari është është nga fshati Balldre i Lezhës dhe i ka recituar vargjet pa bërë në asnjë moment pushim.

Ndqini videon për më shumë pasi fjalët janë të tepërta:

Gjeniu 7 vjeçar Nikoll Prendi me banim në Balldre të Lezhës reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës.

Gjeniu 7 vjeçar Nikoll Prendi me banim në Balldre të Lezhës reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës.

Posted by Gazeta TemA on Wednesday, November 20, 2019

KOMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here